רפואת שיניים מותאמת במיוחד לילדים

לפגישת ייעוץ התקשרו

או השאירו פרטים

צפו: טלי מץ יצאה לפגוש את המטופלים במרפאת ד"ר גבריאלוב

הילי, בת ה- 12 עברה טיפולי שיניים אצל ד”ר נטלי וסיפרה על החוויה: “אחרי פגישה או שתיים הפסקתי לפחד – הטיפול במרפאה באווירה רגועה, יש מוזיקה ושמים לי גז צחוק ואז אין כאבים!”
נגן וידאו
5/5
5/5 ציון מצוין על פי 21 חוות דעת

רופאת שיניים לילדים

במרפאה שלנו אנחנו מכירים את החרדות של ההורים ובעיקר של ילדים בנוגע לטיפולי שיניים, ולכן אנו עושים הכל על מנת לייצר אווירה מרגיעה ונינוחה בזמן הטיפול. עקב כך, פיתחנו באופן ייחודי שיטת טיפול מרגיעה המזכירה ביקור ב”ספא” 

ד”ר נטלי גבריאלוב, רופאת שיניים המבצעת טיפולי שיניים לילדים מספרת: “בכדי להקל על הפחד והחרדה במרפאה שלנו, אנחנו משתמשים בטיפול בגז צחוק שמפיג את המתח והחרדה, כמו כן יש לנו את הטלוויזיה בתקרת חדר הטיפול שבה אנחנו שמים לילדים סרט. כמו כן, לעיתים מכבים את האור ומשמיעים מוזיקה רגועה ובכך יוצרים אוירה של רוגע ושלווה”

טיפולי שיניים לילדים - אין ממה לפחד

אנחנו מכירים את החרדות של ההורים ובעיקר של ילדים בנוגע לטיפולי שיניים, ולכן במרפאה אנו עושים הכל על מנת לייצר אווירה מרגיעה ונינוחה בזמן הטיפול. עקב כך, פיתחנו באופן ייחודי שיטת טיפול מרגיעה המזכירה ביקור ב”ספא” במרפאתנו. שיטה ייחודית זו גורמת לילדים אצלנו להיות רגועים, שמחים ולא לפחד לחזור לטיפולים ובדיקות. כמו כן, אנחנו משתמשים בטיפולים שלנו בגז צחוק – על מנת שהטיפול יהיה מרגיע ונעים עד כמה שניתן. 

סדציה לילדים

סדציה פירושה הרגעה או טשטוש בעזרת תרופות, לצורך ביצוע בדיקות רפואיות תוך הפחתת אי-נוחות, חרדה או כאב. 

קיימים סוגים שונים של סדציה וטיפולי הרגעה או הרדמה שמשתמשים בהם בזמן טיפול בילדים. אנחנו עושים במרפאה שימוש בגז צחוק

גז צחוק לילדים

גז צחוק נועד להרגעה קלה של הילד. ילדים נושמים את הגז (תחמוצת החנקן Nitrous oxide) דרך מכשיר מיוחד המונח על אפם, הגז מטשטש אותם אך הם נותרים בהכרה ובתחושת ריחוף נעימה שלרוב גורמת להם לעבור את הטיפול כשהם רגועים יותר.

טיפולי שיניים לילדים

טיפולי שיניים לילדים שונים מאוד מאלו המתבצעים למבוגרים.
מבנה הפה שונה – ועודו מתפתח, השיניים עדיין צומחות והילדים עדיין לא סיגלו לעצמם הרגלי צחצוח והיגיינה מלאים. לכן את טיפולי השיניים לילדים מבצע רק רופא שיניים מומחה בתחום זה.

סתימות, טיפולי שורש, איטומי חריצים וחרירים, ניקוי אבנית

השלמות שינים לאחר חבלות וכן השלמות כתוצאה בחומר שן פגום והרס כותרתי נרחב

כתרים טרומים לאחר טיפולי שורש הן בשיני חלב והן בשינים קבועות

עקירות שיניים (וכן שומרי מקום לאחר עקירה)

הדרכת הורים היא חלק מהותי משירותו של רופא השיניים לילדים. משלב בקיעת השן הראשונה כשפעולת הצחצוח נעשית על ידי ההורה באמצעות גזה לחה הכרוכה סביב אצבעו, דרך שלב הדוגמה האישית (גילאי: 7-3) בו הילד מצחצח את שיניו לבדו בפיקוח הורי (ההורה מצחצח במקביל אליו) ועד גיל 7 בו הילד כבר יכול לצחצח את השיניים לבדו. בהדרכת ההורים אני מדגישה את חשיבות השימוש בחוט דנטלי (מרגע בקיעת שיניים הסמוכות זו לזו) ואת חשיבות החלפת מברשת השיניים אחת לשלושה חודשים

לפרטים נוספים התקשרו

או השאירו פרטים

© 2022 All rights reserved

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

דילוג לתוכן