השתלת שיניים ושיקום

בטכנולוגיה המתקדמת לשנת 2022

היי, אני ד”ר יעקב גבריאלוב 🙂 

לפגישת ייעוץ התקשרו

או השאירו פרטים

נגן וידאו
5/5
5/5 ציון מצוין על פי 21 חוות דעת
עפ''י מערכת חוות הדעת של אתר medreviews.co.il

לפגישת ייעוץ התקשרו

או השאירו פרטים

השתלות שיניים - העמסה מיידית

השיטה הקלאסית היא ארוכה מאוד ועד אז השתל לא יהיה פעיל, ולכן בדיוק בשביל זה פותחה השיטה של “העמסה מידית”. מדובר בשיטה בה כל תהליך החדרת השתל נעשה בטיפול אחד בלבד.

השתלת All on 4

“העמסה מידית” היא שיטה בה כל תהליך החדרת השתל נעשה בטיפול אחד בלבד. 

בתחילת התהליך נעקרת השן או השיניים במידת הצורך, רופא השיניים מחדיר את השתל המתכתי ומלביש עליו את הכתר. בסיומו המטופל יוצא מהמרפאה עם שן או סט שיניים מלאכותיים.

 

כמה מילים אישיות – ממני אליכם

“כאשר צריכים השתלת שיניים אין דבר חשוב יותר בעיני כרופא, מאשר הבטחת השקט הנפשי שלך. אנחנו גאים באחוזי ההצלחה גבוהים מאוד שהשגנו בהשתלות ושיקומים שבצענו במהלך השנים.

המרפאה שלנו בנויה לתת מענה איכותי ומקצועי לפציינטים משלב ההגעה למרפאה ועד קבלת הטיפול. לכן היה לי חשוב לתכנן את המרפאה כך שנעים לשהות בה, בין שמקבלים טיפול ובין שממתינים לו.

במרפאה תעברו השתלת שיניים מתקדמת בסטנדרטים גבוהים, הצוות שלנו עם ניסיון רב וסבלנות, מעניקים פתרונות גם לסובלים מחרדה, במרפאה ניתן לעשות צילום פנורמי שחוסך לכם זמן וטרטור, אנחנו מבצעים מעקב כולל מתן מענה וזמינות מיידית אחרי טיפול.

כמנהל המרפאה אני מאמין בטיפולים עם תוצאות לטווח ארוך תוך שמירה על הקיים, לכן החזון שלי מאפשר לנו לתת לך " 5 שנות אחריות על ההשתלות והשיקום

לפגישת ייעוץ התקשרו

או השאירו פרטים

לקוחות ממליצים

לפרטים נוספים התקשרו

או השאירו פרטים

© 2022 All rights reserved

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

דילוג לתוכן